18 Şubat 2014 Salı

Yine Yeniden Merhabaa- Bittiğini Sandığımız Ürünler Aslında Bitmiyor

Oyh uzuuun bir aradan sonra merhaba demeye yüzümüz tutmuyor ama bu bir özür ve belli bir düzende yazılarımıza devam edeceğimizi bildirme yazısı olucak. En son yazımıza baktımda ekim nereee şubat nere çook uzun bir ara oldu :( Öncelikle hepinizden özür diliyoruz ve umuyoruz bir daha bu kadar ayrı kalmayız. Yazı yazmayı çok özledik. 

Yazılacak o kadar çok konu biriktiki belli bir sırayla hepsini tek tek paylaşıcaz. Bu yazı bir ısınma yazısı olsun. Bittiğini sandığımız ürünler bitmiyor diye bir giriş yapalım :)) 

Ahahah başlık biraz tuhaf ama doğru, geçenlerde yüz yıkama jelim ve maskem bitme numarası yaptı ama yemedim :))) 

İki ürünümde tüpte, tamamen bitmiş gibi içinden hiç ürün gelmiyordu. Hatta tüpe baya eziyet edip her türlü sıktığım halde artık yeter diye isyan edince artık çöp kutusuna atmak için ayırdım. 


Sonra içime bir kurt düştü, daha önce böyle bir video izlemiştim tüpü kesince içinden bol miktarda ürün artıyordu. Dedim artık çıkmaz ama bir bakıyım ne olur ne olmaz :) Ay anaam içinden bir dünya ürün çıktı ahahah :) 


Verdiğimiz parayı dibine kadar kullanmalıyız hele ki ürünü sevdiysek gıdım ziyan olmamalı, peki bu tüplerin bize garezi ne :D Şok oldum, hele ki aklıma attığım birkaç tüp ürün gelince iyice sinirlendim. Hadi ürün tüpteyse kesip çıkarmak kolay ama pompalı ürünlerde ne olucak. Kim bilir ne kadar ürün içerisinde kalıyor. Pompalı ürünleri hijyen açısından sevdiğim halde şu durumdan dolayı bir uzaklaşma geldi. 

Tüp ve cam ürünlerde ürün israfı olmuyor. Hijyen kadar bu da önemli bir nokta. Çünkü 2 pompalı kremimi atarken içinde daha olduğu halde ulaşamadığımı hissettim ama el mecbur attım. 


Ben seyahat için yapılmış küçük kap ve şişelerden aldım onlara koyup işim bitince yıkıyorum. Tüplerinizi kesin içindekileri ayırın, müsriflik yapmak yok o dibede para veriyoruz :))  Pompalı ürünlerin dibine ulaşma yöntemleriniz varsa bekliyorum. 

Sizin ürünleri ziyan etmeme/geri dönüşüm yöntemleriniz var mı?6 yorum:

 1. Super bi is basarmissin tatlim :) Benim genelde usengec tarafima geldiginden ben kestigim kutularin icine dalip ordan kullaniyorum :)) Yeniden yazmakta pek keyifli.. Hos mu geldik ne :)) ♥♥♥

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnanılmaz keyifli en kısa zamanda seninde yazını bekliyoruz :)) ♥♥♥

   Sil
 2. Hehe çok tatlı bir anlatım olmuş canım aynen haklısın kesip bir kaba almakta fayda var dibinde kalan çıkmıyor diye çok ürün attım ben.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler canım :) Ben artık daha dikkatliyim bu konuda 8)

   Sil
 3. yazılarınızı çok özlemişim.nerelerdesiniz?
  çok faydalı bir yazı olmuş,özellikle tüp ürünler için kesinlikle denemeliyim:)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Dilekcim bizde çok özledik umarım bir daha uzun bir ara vermeyiz. Çok öptük ♥♥♥

   Sil